Дякуємо Благодійному фонду”НАЦІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ” ”ЗДОРОВІ”

КНП ”Дмитрівський МЦ” висловлює свою повагу та дякує Благодійному фонду”НАЦІОНАЛЬНА АГЕНЦІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ” ”ЗДОРОВІ” в наданні юлагодійної гуманітарної допомоги.

Надана допомога допоможе у лікуванні артеріальної гіпертензії у дорослих та дітей, лікуванні хворих з ЛОР – патологіями, допомога вагітним в отриманні необхідних вітамінів.